bel ons nu

 

Samenstelling

Voorzitter:

Loes Diemel 3 e termijn tot 1 januari 2018

 

Vicevoorzitter/ wnd. secretaris:

Rob Coens 6 e termijn tot 1 januari 2022

 

Penningmeester:

Ruud Kreijger 1 e termijn tot 16 december 2020

 

2 e penningmeester:

Theo Zuidema 1e termijn tot 11 oktober 2019

Vacatures bestuursfuncties

 

Fondsenwerving en Communicatie:

Sandra Verbeek 1 e termijn tot 22 december 2021

 

Secretaris

Iris Schotanus  1e termijn tot 23 augustus 2022